Tříbodový dárek pro Zdejcinu

10.04.2011 21:39

Neúspěšně vstoupila TJ Chrustenice do ostrých bojů. Defenzivní kiksy v obranné činnosti, které jsou málokdy k vidění i u žáčků, přinesly rychlé dvougólové vedení hostů ze Zdejciny. Chrustoš se po zbytek poločasu nebyl schopen vzpamatovat a soupeř bez větších problémů hlídal svoje vedení. Druhá půle začala nadějně - zvýšená aktivita TJCH, zpřesnění hry a rychlé snížení D. Dvořákem. Chrustoš začal Zdejcinu přehrávat a přišel i vyrovnávací gól D. Vlčka, který ovšem nebyl uznán pro hru rukou a za následné dohady s rozhodčím byl autor neuznané branky vyloučen. Zbytečné oslabení v době, kdy Zdejcina přestávala stíhat, ovlivnilo zbytek zápasu. Jeden člověk prostě chyběl a soupeř se při snaze domácích o vyrovnání dostával z brejků do šancí a jednu z nich, díky neschopnosti prostě odkonout míč třeba bodlem do potoka, využil. Chrustoš se přesto snažil až do úplného závěru, ale nepřišlo už ani snížení stavu. Velmi pěkná návštěva prvního letošního mistráku tak viděla první tříbodový zisk zdejcinských v sezóně, který jim Chrustoš naservíroval na zlatém táce. TJ Chrustenice - E. Zdejcina 1:3 (0:2). Branka TJCH: D. Dvořák.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode