Ve znamení trojek

19.09.2010 21:42

Velmi pěkná návštěva v Hýskově viděla vyrovnaný první poločas s několika šancemi na obou stranách. Na gól Luboše Kosprda odpověděli domácí až chvíli před pauzou. Druhá půle začala zahozenou penaltou domácích a byla vidět větší aktivita místních plejerů. Hýskovští se snažili rozhodnout zápas, ale Chrustoš chvílemi i se štěstím odolával. Arogantní a sprosté chování většiny domácích hráčů potrestal v 83. minutě po úniku David Dvořák a v nastaveném čase i přes nepřízeň rozhodčího Sekerky zarazil třetí hřebíček do hýskovské svatyně opět Luboš Kosprd. Tři body jedou do Chrustenic, přivezla je bojovnost a odolnost vůči provokacím. Potřetí za sebou se podařilo TJCH vstřelit tři branky, tentokrát to bylo za tři body do tabulky a posun na třetí místo. Dík patří i chrustenickým fans, bylo jich o dost více než na Zdejcině. Hýskov B - Chrustenice 1:3 (1:1). Branky TJCH: Kosprd (2), D. Dvořák.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode