Turnaj připravek ovládla Rudná (aktualizováno)

15.09.2012 13:44

V prvním oficiálním turnaji mladších přípravek, který se konal v Loděnicích, zvítězili fotbalisté Rudné. Chrustenice obsadily čtvrté místo. Info z turnaje připravil Roman Heies: Naše přípravka vyrazila na svůj první turnaj v Berounském okresním přeboru. A i když očekávání nebyla veliká, protože teprve startujeme běh na dlouhou trať, je nutno říct, že i tak byl turnaj jistým zklamáním protože kluci neprodali co v nich je. Postupně jsme se střetli s ČLU Beroun, Loděnicemi a s Rudnou. Zápas se lvem se zpočátku nevyvíjel zle, ale postupem času jsme začali kupit chyby v obraně a byl z toho až nezasloužený debakl 0:13. To v zápase s Loděnicemi jsme naopak dojeli na neproměňování šancí, kterých bylo relativně dost a na absenci střelby ze střední vzdálenosti. Výsledek 1:7 (gól Kůsa) mrzí o to víc že jsme s tímto soupeřem sehráli v přípravě výsledkově lepší mače. Za zápas s Rudnou se na naše kluky snad ani nelze zlobit. Soupeř hrál úplně "jinou ligu" a drtil naše mužstvo perfektní kombinační hrou a přesnou i tvrdou střelbou. Na soupeře tohoto kalibru zkrátka ještě nemáme. Výsledek 0:18. Celkově turnaj ukázal, že na sobě musí kluci pod vedením trenérů zapracovat a to jak po fotbalové tak především po psychické stránce.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode