Vítězný festival zahozených šancí

06.05.2012 22:25

Chrustenice se v dalším kole soutěže utkaly se Zdejcinou. Soupeř měl trochu problém se sestavou, celý zápas marně čekal na příjezd jedenáctého hráče. Utkání začalo únikem Pixy po pravé straně, jeho centr pak hostující Bína srazil pod vlastního gólmana, který balón zastavil až těsně za brankovou lajnou. Lepší vstup do zápasu si Chrustoš nemohl přát. Zdejcina ale určitě nebyla ještě poražena, hosté se snažili hrát svižně a na mokrém terénu bojovali. Do gólových šancí se však dostávala jen TJCH a že jich bylo... Snad všichni ofenzivní hráči našeho týmu předvedli zazdění stoprocentních tutovek. Několikrát byl ze samostaných úniků našich plejerů trefen gólman hostí nebo šly střely hodně vedle. Štěstí stálo při hostech i při krásném voleji Špringla po rohu (břevno) a nádherně zahraném přímáku Palečkem téměř z rohu hřiště, který s pomocí tyče vytěsnil zdejcinský brankář. Utkání tedy paradoxně rozhodly nečekané trefy z dálky. Obě si vzal na starost Šmíd, když vždy vystihl správnou chvíli na dalekonosný oblouk přes zdejcinského gólmana. Trenér hostí to komentoval slovy: "On ví jak na něj". I v dalším průběhu však mlaskaly zdejcinské tyče a rukavice jejich gólmana. Několikrát byli úplně volní dva i tři naši hráči, přesto je spoluhráči nevyzvali ke skórovaní. V závěru se přesunul dopředu i Dvořák, ale jeho gólové zakončení nebylo uznáno pro ofsajd. Chrustenice dnes nevyužily spousty jasných gólovek, ale zasloužené vítězství se přesto urodilo. TJCH - Zdejcina 3:0.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode