Vítězství s Mořinou

08.05.2011 22:56

Probíhající MS v hokeji a zápas s bývalým sovětským bratrem asi trochu ovlivnil průběh mistráku Chrustoše s mořinským Baníkem. Domácích diváků tentokrát moc nepřišlo, ale hosté měli podporu dobrou, včetně fotografky s kvalitním (celkovým) vybavením (třeba něco pošle). Mořina nastoupila v deseti lidech a během první půle nebyl tento handicap příliš znát. TJCH měla šance ze hry, Mořina hrozila po přímých kopech. První bral náš gólman, druhý bralo břevno, třetí už zapadl do naší sítě a znamenal vyrovnání na 1:1, protože už chvíli před tím se za Chrustoš po přihrávce Pepy Špringla prosadil M. Šmíd. Ve druhé části už byla více znát absence jednoho hráče v sestavě hostů, ataky Mořiny byly ojedinělé a Chrustenice si nejen vytvářely šance, ale i dávaly góly. Vydřený gól na lajně, penalta a hlavičkový lob M. Kůřila stanovily skóre na 4:1 pro TJ Chrustenice. Chrustoš si tak konečně připisuje jarní body. Kameraman se omlouvá Martinovi Kůřilovi (gól jsem nezachytil). TJ Chrustenice - Baník Mořina 4:1 (1:1). Branky: 2x M. Šmíd, Kosprd, Kůřil - Kubín.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode