Začínáme se Svatou, derby uzavře sezónu, dostali jsme pohár

25.07.2009 13:03

Dnes proběhlo v Praskolesích losování soutěží Okresního fotbalového svazu Beroun. TJ Chrustenice obdržely číslo 7 a podle Bergerových tabulek tedy soutěžní sezóna začne utkáním s týmem Svatá. Podzimní derby s AFK Loděnice B odehrajeme doma ve 13. kole. V rámci losovacího aktivu se také konalo předávání cen vítězům z minulé sezóny, TJ Chrustenice získaly pohár pro vítěze IV. A třídy, diplom a fotbalový míč. Také v soutěži slušnosti se náš tým umístil velice vysoko a pouze jedno vyloučení nás dělilo od zisku dalšího balónu. Pohár si můžete prohlédnout zde.

 

Los podzimní části sezóny:

1) Svatá (č.8) - Chrustenice (č.7)

2) Lužce (č.9) - Chrustenice

3) Chrustenice - Nižbor B (č.10)

4) N. Jáchymov (č.11) - Chrustenice

5) Chrustenice - Cembrit Beroun (č.12)

6) Tmaň (č.13) - Chrustenice

7) Chrustenice - Karlštejn (č.1)

8) V. Újezd (č.2) - Chrustenice

9) Chrustenice - Všeradice (č.3)

10) Hudlice (č.4) - Chrustenice

11) Chrustenice - Hýskov (č.5)

12) Srbsko (č.6) - Chrustenice

13) Chrustenice - Loděnice B (č.14)

 

Kompletní los je v rubrice rozlosování sezóny 09/10.

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode