Žlutomodří přehráli Baník

22.04.2012 21:59

TJCH se podruhé na jaře představila na domácím trávníku v soutěžním utkání a navázala na minulé venkovní vítězství. Na chrustenické konto dnes přiskočily další tři body, když si náš tým poradil s Mořinou. Zápas začal parádní trefou Dana Palečka, jeho rána o břevno byla nechytatelná. Chrustoš ale neusnul na vavřínech a velice zodpovědný výkon nedával soupeři příliš šancí na nějaký zvrat a domácí fans museli mít z dnešního výkonu radost. Defenziva opět bez výraznějších chyb a i dopředu se kluci snažili využívat skulinky v mořinské obraně. Jednu takovou využil Míla Šmíd, když mu útočníci roztáhli obránce do stran a Míla umístěnou střelou zvýšil vedení. Přestávku vyplnila svým minizápasem naše přípravka a chvíli po pauze utekl všem po pravé straně Roman Pixa a nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 3:0. Hosté se ale nechtěli ještě vzdát a povedlo se jim cca dvacet minut před koncem snížit. Možné obavy obavy o výsledek utnul svojí další technickou střelou dnes vynikající Míla Šmíd. Chrusteňákům dnes zápas sedl, všichni kluci zaslouží pochvalu, hráli zodpovědně, pomáhali si a zaslouženě berou vítězství. Chrustenice - Mořina 4:1 (2:0).

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode