Zveme na fotbal - začínají boje o body

31.03.2014 00:02

V prvním dubnovém víkendu vstupují oba naše týmy do jarní části berounských fotbalových soutěží. Shodou okolností a losů lze tým mužů i mladší přípravku TJ Chrustenice vidět v prvních jarních kolech bez nějakých výjezdů. Víkend 5. a 6. dubna je vyloženě chrustenický, muži TJCH nastoupí v sobotu doma proti Hýskovu B a v neděli pořádá Chrustoš svůj první jarní turnaj okresního přeboru mladších přípavek. Následující sobotu (12.4.) pak mladší přípravka startuje na turnaji v sousedních Loděnicích (nebo tedy Loděnici - jak kdo chce), odpoledne pak tým mužů přivítá na domácím hřišti lídra IV. A třídy - Králův Dvůr B. Přijďte se podívat na žlutomodré, předem děkujem za podporu!

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode