Přípravné zápasy

Ml. přípravka (18.4.2013): AFK Loděnice - TJ Chrustenice

Přátelské zápasy na Jánské. Oba kluby rozdělily svoje týmy na starší a mladší kluky, kteří spolu hráli současně na dvou hřištích, takže si všichni užili fotbalu do sytosti.
Starší týmy: Loděnice - Chrustenice 0:16
Mladší týmy: Loděnice - Chrustenice 6:3

Ml. přípravka (27.3.2013): AFK Loděnice - TJ Chrustenice 2:2

Utkání na umělce u ZŠ Loděnice (hrálo se 3x 15 minut)
Sestava TJ Chrustenice: L. Kůsa, A. Procházka, L. Bártík, D. Edelmann, P. Edelmann, V. Konopáč, J. Dvorský, D. Trnka, D. Němec. Trenéři: M. Václavek, J. Mužík, R. Heies.

"A" team (24.3.2013): Baník Mořina - TJ Chrustenice 3:2 (1:1)

Utkání hrané na umělce ZŠ Velká Ohrada v Praze - Stodůlkách. Kalendářní jaro určitě ještě nebylo znát, občas slunce, ale silný studený vítr. Možná i tohle přispělo k celkem svižnému tempu přípravného mače. V kádru TJCH chybělo několik hráčů, se kterými je počítáno do základního sestavy. V zápase, který řídíl rozhodčí Pos, bylo povoleno "hokejové" střídání. První půle byla celkem vyrovnaná, Mořina se dostávala trochu blíže k brance, možnosti ke skórování byly ale na obou stranách. Prvně se trefila z dorážky Mořina asi po půl hodině hry. Odpověď Chrustoše byla pěkná, Kaplanem po zemi rozehrávaný přímák za zeď mořinských na Mílu Šmída skončil střelou z úhlu a vyrovnáním. Druhý poločas začal pro TJCH míčem v síti ihned po rozehrání, Mořina trefila gól z půlky. Poté utkání probíhalo trošku nervózně, přibylo tvrdších zákroků i některých oplácení. Po uklidnění hry se Chrustoš snažil o vyrovnání, jednu z šancí perfektně vytáhl mořinský gólman. Cca deset minut před koncem se vyrovnání podařilo, Špaček se dostal do úniku a trefil šibenici. Utkání se rozhodlo po slovech rozhodčího "Poslední minuta", kdy TJCH rozehrávala od branky, k míči se pak na půlce dostal mořinský hráč a bez vetšího zájmu našich prošel až k brance a skóroval.
Hlas z týmu - trenér: Utkání bylo přínosem zejména proto, že se vzhledem k absencím podařilo vyzkoušet i některé hráče, kteří na podzim nehráli úplně stabilně. Tito určitě nezklamali, snažili se dnes všichni. Utkání pro nás splnilo přípravný účel, ale určitě je nutno říct, že prohra být nemusela, rozhodly chvilkové ztráty koncentrace, za které jsme hned pykali. To by se nemělo stát a poznali jsme, že to může rozhodnout o bodech. Velmi dobře dnes zahrál Neliba, Václavek, příkladně bojoval Pixa a Jehlička.
Góly TJCH: Míla Šmíd, Richard Špaček
Sestava TJ Chrustenice: Kůta, Jehlička, Jin. Heies, Neliba, Němec, Nič, Václavek, Križan, Pixa, Kaplan, M. Šmíd, Špaček, Froněk. Trenér V. Šmíd.

"A" team (10.2. 2013): ČL-U Beroun B - TJ Chrustenice 5:0 (4:0)

Chrustoš přijal nabídku zimního přáteláku s účastníkem okresního přeboru - béčkem berounského Lva. Zápas se hrál na berounské umělce Na Máchovně. Chrustenicím chyběl gólman, v bráně se vystřídali hráči z pole - Ondračka D. a Václavek. Utkání v dost solidní kose ovládali povětšinou berounští mladíci, kteří byli opravdu o ty dvě fotbalové třídy výš, uměli si vynutit naše ztráty míče a naopak lépe podržet balón a nepouštět nás moc na dostřel. Přesto se občas nějaký ten chrustenický průnik podařil, ale rozhodující přihrávka nebo střela se nám nedařila. Při bránění jsme často nechávali příliš velkou mezeru mezi zálohou a obranou a domácí to uměli využívat. Po přestávce se z obrany do útoku přesunul rychlík David Dvořák a soupeř asi vytušil trochu nebezpečí a při jedné z Davidových akcí mu jeden z domácích, kterému asi vadilo, že mu utíká IV. třída, "vytetoval" svoje špunty na koleno a David musel odstoupit. Domácí byli lepší, zaslouženě vyhráli, ale i Chrustoš se snažil, škoda, že nevyšel aspoň čestný gól.
Sestava TJ Chrustenice: Ondračka D., Václavek, Mencl M., Neliba, Dvořák D., Jehlička, Pixa, Šmíd M., Heies Jin., Kaplan, Mužík, Križan, Špaček, Rada. Trenér V. Šmíd.

Ml. přípravka (24.10.2012): ČL-U Beroun B - TJ Chrustenice

Přátelské utkání s Berounským béčkem bylo posledním zápasem přípravky v tomto roce. V zápase hraném pod umělým osvětlením a netradičně na 3x15 min jsme zcela ovládli začátek, ale postupně naše hra upadala a nakonec jsme se museli strachovat o výsledek. Výhra 5:4 by měla být povzbuzením do dalších zápasů a taky dobrým zakončením první poloviny sezony. (info Roman Heies)

Ml. přípravka (28.8. 2012): Loděnice - TJ Chrustenice

Chrusteničtí mladíci dnes absolvovali dvě zkušební utkání na Jánské v Loděnicích. Ve zbrusu nových dresech a za vydatné podpory hostujících fans poznávali co je čeká v podzimních turnajích pod hlavičkou FAČR Beroun. Končící prázdniny ještě dost ovlivnily účast žlutomodré přípravky, takže to kluci měli poměrně naostro - zápasy museli odehrát bez střídání. Přesto bojovali, dávali góly a určitě dnes velmi pěkně pozvali chrustenické fanoušky k účasti na dalších jejich akcích.
Sestava TJ Chrustenice: Filip František Blanář, Denis Trnka, Aleš Krmenčík, Jiří Šuran, Adam Procházka, Lukáš Kůsa. Trenéři: Jan Mužík, Roman Heies.

"A" team (25.8. 2012): Nučice - Chrustenice 5:0 (2:0)

Přípravný zápas v Nučicích dal jasný signál, že naše mužstvo aktuálně dobrou formou neoplývá. Domácí zápas bavil rozhodně víc než naše hráče, chtěli míč, uměli ho podržet a vypracovat si šance. Chrustoš míče rychle ztrácel, předváděl nepřesné přihrávky a téměř celý zápas byl pod tlakem Nučic. Občasné a víceméně náhodné výpady Chrustenic končily nejdál u vápna soupeře a jelikož se neujaly ani dálkové pokusy, góly střileli jen domácí. Utkání řídil rozhodčí Pos a slibuje, že si na nás hodlá v příštím ročníku vybrat pokutu, kterou kvůli Chrustenicím dostal v ročníku minulém. To rozhodně ale neznamená, že by dnes Chrustoš nějak poškodil, zápas byl jednoznačně v režii Nučic, kterou jim umožnil příliš přátelský přístup k utkání některých našich hráčů. Nučice - Chrustenice 5:0 (2:0).