Mistráky - podzim

1. kolo: Mořinka - TJ Chrustenice 4:6 (2:5)

Branky: Češka Pavel 2, Špaček Richard, Gart Martin - Vacík Michal 2, Heies Jindřich, Mencl Martin, Mencl Stanislav, Heies Jiří; ŽK: Cimburek Petr - Vaněk Václav

2. kolo: TJ Chrustenice - Dur. Všeradice B 3:2 (1:2)

Branky: Vlčko Dušan, Mencl Martin, Heies Jiří - Stegmüller Pavel, Bouček Martin; ŽK: 0 - Nájemník Jan

3. kolo: SK Chyňava - TJ Chrustenice 1:2 (0:0)

Branky: 85. Bartoš Pavel - 50. Heies Jiří, 72. Dvořák David; ŽK: Lašek Petr - Grau Karel, Heies Jindřich

Na horké půdě podali hosté velice kvalitní , bojovný výkon okořeněný krásnými góly. Od začátku se snažili o ofenzivní kombinační hru, která dělala evidentně zaskočeným domácím velké problémy. Škoda neproměněných šancí ze začátku poločasů. Ve vyhecovaném závěru  zachovali hosté chladnou hlavu a dovedli utkání do vítězného konce.
Sestava: Lhoták, Neliba, Grau, M. Mencl, S. Mencl, Jind. Heies (90. Lapka), J. Heies (82. Nič), Vlčko, Mužík, M. Dvořák (60. Vacík), D. Dvořák

4. kolo: TJ Chrustenice - FC Liteň 5:2 (3:1)

Branky: 31., 43. a 69. Dvořák David, 20. (pen) a 57. Heies Jiří - Šindler Radoslav, Eliášek Tomáš; ŽK: Lhoták Robert, Mencl Stanislav - Franěk Antonín, Berka Marek

Výsledek by napovídal, že se jednalo o jednoznačné utkání ze strany domácích, ale opak byl pravdou.Naše mužstvo nenavázalo na kvalitní výkon v derby s Chyňavou, často jsme chybovali ve středu pole a tím dostávali soupeře do tlaku. Je potřeba krotit optimismus, který roste s výsledky mužstva, vrátit se na zem a do každého utkání jít s respektem k soupeři. Výkon proti Litni by nemusel stačit na našeho příštího soupeře, druhý Tetín.
Mužem zápasu byl zvolen David DVOŘÁK, autor tří branek. Neúnavně utočil, ale také se poctivě vracel, díky svému důrazu byl trvalým nebezpečím pro soupeřovu branku.Byl nejběhavější ze všech domácích hráčů.
Sestava: Lhoták, Neliba, Grau, M. Mencl, S. Mencl, Jind. Heies (68. Nič), J. Heies, Vlčko (81. Lapka), Mužík, M. Dvořák, D. Dvořák

5. kolo: SK Tetín B - TJ Chrustenice 4:2 (3:1)

Branky: Krtek Martin 2, Fleischman Jan, Hejna Josef - 42. a 60. (pen) Heies Jiří; ŽK: 0 - Dvořák Miroslav

Doba plácání se do prsou je pryč ! „CHRUSTOŠ“ poprvé v sezóně padl. Po čtyřech výhrách nestačil na dobře hrající domácí.
Byl to souboj druhého s prvním aktuální tabulky a měl ukázal reálnou sílu našeho mužstva. Naši borci ale nastoupili do utkání velice bojácně, kupili jednu chybu za druhou a po zásluze inkasovali branky. Co jsme si na před utkáním řekli, to neplatilo, již v páté minutě se ujali domácí vedení po hrubé chybě gólmana LHOTÁKA, který viditelně nebyl ve své kůži díky špatné životosprávě. Katastrofální výkon středu obrany i zálohy,  hrubé individuální chyby a  pokračující  impotentní výkon útočníka DVOŘÁKA M.  srazil náš tým do kolen a v patnácté minutě, za stavu 3:0, bylo rozhodnuto. Jiskřičku naděje vykřesal jinak nevýrazný „baletní mistr“  HEIES Jiří  precizně zahraným přímým kopem před koncem poločasu. Na vystřídání byla zralá téměř celá jedenáctka, jediný kdo snesl přísnější měřítko za výkon v prvním poločase je oddílový rozhodčí HEIES Roman (ŠOR).
Do druhého poločasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě s navrátilcem JANDAČEM ve středu obrany. Hra se zklidnila, hráči začali více bojovat a sehráli ve druhé půli vyrovnanou partii a kdyby se vyvarovali další fatální chyby ze začátku druhého poločasu, mohli jsme pomýšlet na příznivější výsledek.
Chceme-li hrát o přední příčky je nutné změnit přístup některých hráčů, v opačném případě se vrátíme do spodních pater tabulky a zopakujeme umístění z předchozích nevalných sezón.
Hledejme, ale i pozitiva, mužstvo nerezignovalo a ve druhém poločase se pokusilo odvrátit debakl a na tom je potřeba stavět.
Sestava: Lhoták, Neliba, Grau (38. Nič), M. Mencl, S. Mencl (82. Lapka), Jind. Heies (46. Jandač), J. Heies, Vlčko, Mužík, M. Dvořák, D. Dvořák

6. kolo: TJ Chrustenice - E. Zdejcina 2:3 (1:2)

Branky: 12. (pen) Heies Jiří, 51. Miroslav Dvořák - Jahnátek Dušan, Vejvoda Jiří, Bláha Karel; ŽK: Mencl Martin - Vejvoda Jiří, Pikl David; ČK: Mencl Martin - 0

V závěru bojovalo „sedm statečných“
Opět jsme hráli špatně dozadu, po ztrátách ve středu pole nedokážeme zachytit útok soupeře, děláme individuální chyby, které soupeř trestá. V šesti utkáních jsme inkasovali 16 branek !!! Jinak nelze našemu týmu upřít snahu, bojovali snad nejvíce v této sezoně a za to zaslouží pochvalu. V závěru utkání se o výsledek pralo „sedm statečných v poli“, ale zázrak se nekonal. Po vyloučení MENCLA M. utkání pro zranění nedohráli PATÁK resp. HEIES Jiří., o poločase byl ze stejného důvodu střídám MENCL St.
Utkání rozhodly chyby domácích, velké množství zahozených šancí (dvě nastřelené tyče PATÁK, HEIES + tutovka DVOŘÁK M.) a v neposlední řadě hrubá nedisciplinovanost domácího hráče..
Po kritice v minulém kole, bylo patrné zlepšení projevu gólmana LHOTÁKA, podal dobrý výkon, nicméně také i on se podílel na inkasování třetí branky ze standardní situace.
Mužem zápasu byl zvolen Roman NELIBA. Odehrál celý zápas ve velkém tempu. Několikrát hasil nebezpečí, na inkasovaných brankách neměl bezprostřední podíl, v závěru mohl vyrovnat ...
Sestava: Lhoták, Neliba, Heies Jind., Jandač, S. Mencl (46. Nič), Paták, J. Heies, M. Mencl, Mužík, M. Dvořák, D. Dvořák

7. kolo: B. Mořina - TJ Chrustenice 2:2 (1:1)

Branky: Kubín Roman, Gardavský Martin - Vacík Michal 2; ŽK: Pesl Petr - Nič Jan

8. kolo: TJ Chrustenice - Stašov B 6:2 (1:1)

Branky: Dvořák David 4, Vacík Michal, Dvořák Miroslav - Břížďala Pavel, Huml David

Brankostoj se rozjel až po poločase
Absencemi zdecimovaný domácí tým rozstřílel loňského účastníka III. třídy, vždyť pro zranění nemohli nastoupit „ležáci“ PATÁK, HEIES, MENCL, druhým zápasem nezvěstný GRAU a před začátkem utkání rozšířili početnou marodku LHOTÁK resp. NELIBA.
Od začátku utkání měli domácí uzemní převahu, přicházeli i gólové příležitosti (DVOŘÁK D.), ale koncovka byla málo důrazná. V polovině prvního poločasu dokázali hosté využít zaváhání domácí obrany a ujali se vedení první střelou na domácího gólmana. Vzápětí vyrobil hrubku domácí MENCL, která nebyla potrestána. Před koncem poločasu vyrovnal DVOŘÁK D. svou druhou“ více než šancí“.
Druhý poločas začali domácí velice aktivně, od začátku dobývali hostující tvrz rychlou kombinační hrou a bylo jen otázkou času, kdy strhnou vedení na svou stranu. V 70. min. už byl stav 6:1, hosté ve druhém poločase prakticky neohrozili domácí branku. Korekce z jejich strany přišla až v závěru utkání, kdy už domácí předváděli příliš profesorský fotbal. Čtyřmi brankami se zaskvěl DVOŘÁK D. Hrstka spokojených diváků aplaudovala povedeným domácím akcím.
Sestava: Patejdl, Jandač, Lapka, M. Mencl, Nič, J. Heies, Vacík, Vlčko, Mužík, M. Dvořák, D. Dvořák

9. kolo: S. Svatá B - TJ Chrustenice 0:2 (0:2)

Branky: Dvořák David 2; ŽK: 0 - Lapka Radek

10. kolo: O. Zadní Třebaň B - TJ Chrustenice 2:5 (1:2)

Branky: Martínek Lukáš, Moravec Jakub - Dvořák Miroslav 2, Vlčko Dušan, Mencl Martin, Dvořák David; ŽK: Šťastný Ondřej - Neliba Roman, Mužík Jan

Nejlepší utkání podzimu, vynikající individuální výkony všech aktérů nad kterými vyčníval MENCL M. Kdyby byly proměněny všechny vyložené příležitosti, byl by konečný stav tohoto utkání 3:10 !!!

11. kolo: TJ Chrustenice - Vysoký Újezd 4:3 (3:3)

Branky: Mencl Martin, Vacík Michal, Dvořák Miroslav, Dvořák David - Wagner Zdeněk, Duffek Vojtěch, vlastní; ŽK: Neliba Roman - Kratochvíl Tomáš, Krnáč Vítězslav, Tryner Jiří

Dali šest branek ze sedmi, přesto vyhráli pouze o branku
Závěrečným utkáním podzimu bylo utkání prvního s druhým a bylo se nač dívat. Jako první se osmělili domácí, do šance se dostal Dvořák D., ale neproměnil. Po deseti minutách museli domácí pro zranění střídat Jandače. A než se po změnách v rozestavění rozkoukali, vedli hosté 2:0 po dvou vlastních gólech. Bleskurychle snížil agilní Dvořák D. po samostatné akci, bohužel radost netrvala dlouho, další inkasovaná branka z PK, jíž předcházela chyba bránícího Heiese. V té době byli hosté na koni a domácí pouze přihlíželi.
K obratu zavelel z pravé strany aktivní Mužík, přesným pasem nalezl u bližší tyče Vacíka a ten se nemýlil 2:3. Vzápětí nechytatelnou ranou zpoza šestnáctky vyrovnal Mencl. V tu chvíli se otřesený hostující tým nezmohl vůbec na nic, domácí chtěli strhnou vedení na svou stranu, tlačili se do koncovky, ale příležitosti zahodili duo Dvořák i Vacík a jenom poločas zachránil hostům vyrovnaný stav 3:3.
Ve druhém poločase hra upadla, domácí rezignovali na aktivní hru, z šedi vybočil pouze 40 m únik Vlčka, který ve 100% šanci upadl. Vysvobození přinesla 92. min., Dvořák M. se dostal za obranu a tváří v tvář gólmanovi „setnul hostům hlavy“4:3.
Při pohledu na tabulku lze říci, že podzim byl úspěšný. Ocenění patří nejenom hráčům, ale i trenérům, kteří se museli prakticky neustále potýkat s velkou marodkou. Tentokrát měli šťastnou ruku se zařazením nováčka „Ivana“, který podal velmi dobrý výkon.
Sestava: Patejdl, Neliba, Lapka, Jandač, Jelínek, Vacík, M. Mencl , Vlčko, Mužík, M. Dvořák, D. Dvořák