Informace o klubu TJ Chrustenice

TJ CHRUSTENICE – dnesLogo TJ Chrustenice

 • Aktuální týmy: tým mužů, starší přípravka
 • Hřiště: U jezu (JezArena), na obecním pozemku v pronájmu
 • Klubové barvy: žlutá a modrá
 • Zázemí: V úvodu sezóny 2009/2010 byla zprovozněna zcela nová budova s moderním zázemím pro všechny účastníky zápasů, včetně prostor pro správce hřiště. Areál byl oplocen během prázdnin 2010 a to zejména kvůli opakovaným nájezdům divočáků v říjnu a listopadu 2009. Jarní domácí zápasy 2010 musely být odehrány v pronajmutém drahelčickém azylu. Pro podzimní sezónu 2010 se podařilo hřiště obnovit a v srpnu 2010 bylo schváleno zástupcem OFS Beroun pro soutěžní zápasy.
 • Výkonný Výbor a Kontrolní a Revizní Komise: Jan Mužík - předseda, Václav Šmíd - jednatel, Markéta Rubášová - pokladník, Roman Heies, Miroslav Miška ml.; Martin Mencl, Miroslav Václavek, David Dvořák - KaRK
 • Trenéři týmu mužů: Miroslav Václavek, Pavel Osvald
 • Trenéři přípravek: Roman Heies - šéf trenér mládeže
 • Weby: https://www.tjchrustenice.cz/ nebo chrustenice.webnode.cz (TJ Chrustenice), chrustenice.tymy.cz (uzavřené stránky týmu dospělých TJCH), chrustenice-zaci.tymy.cz (uzavřené stránky mládežnických týmů TJCH), youtube.com (videa TJCH), rajce.idnes.cz (foto TJCH - rozšířená galerie). Internet warriors: Tomáš Tancl, Martin Mencl. Na weby je možno umístit příspěvky všech členů TJ Chrustenice
 • Číslo bankovního účtu: 2000434772/2010
 • IČ: 47511486
 • GPS poloha (příjezd): N50˚0'16.709" E14˚9'9.671"
 • Adresa: TJ CHRUSTENICE, z.s., Chrustenice 268, pošta Loděnice, 267 12

 

 

 

 TJ CHRUSTENICE - historie

Od roku 1968 hrál náš kolektiv za TJ Nenačovice (5 hráčů Nenačovic, ostatní Chrustenic). Tehdy byl trenérem Jaroslav Stádník.Odznak TJ Chrustenice

Po nějakém čase nastaly neshody. Proto došlo v roce 1971 k osamostatnění pod hlavičkou PŠD Chrustenice. Vzniklo hřiště U jezu na neobdělávané louce, kterou užívalo JZD Chyňava. Po úpravách a zasetí trávy bylo možné přihlásit oddíl jako účastníky 4. třídy.

Prvními kabinami pro hráče byl upravený autobus, zakoupili jsme dva míče a dresy a vše bylo připraveno. První výbor měl pět členů, předsedou byl pravděpodobně p. Václavík, po krátkém čase se výbor redukoval na tři členy (pí.Součková, pí. Bejvlová a p. Václavík).

Po čase byl autobus nahrazen buňkami od koní, které po opravách a výměnách dosloužily na závěr sezóny 2008/09.

Klubové barvy jsou žluto modré – tzn. žluté stulpny a trika, modré trenýrky, v klubových barvách byly i první dresy. Nejvyšší hraná soutěž byla třetí třída, celkem 3x). Informace čerpané z rukopisu p. Václavíka z roku 2001

Ze všech dostupných dokumentů se jeví, že největší zásluhy na vzniku a rozvoji kopané v Chrustenicích patří pánům Václavíkovi, Pučovi a Šmídovi. Bohužel chybějí fakta podložená daty a jejich hledání se rovná hledání jehel v kupce sena ...

Historické fotografie TJ Chrustenice

Hřiště TJ Chrustenice

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode