WEB TJ Chrustenice

Děkujeme, že jste při Vašich toulkách internetem zabloudili právě na naše stránky, web středočeského fotbalového klubu TJ Chrustenice. Sezóna 2008/2009 přinesla našemu fotbalu postup do vyšší soutěže po dlouhých 22 letech a právě při této příležitosti jsme se rozhodli vytvořit tyto stránky. Historie se ovšem opakovala a další ročník poslal Chrustoš opět dolů. Na webu najdete termíny akcí, informace ze zápasů, fotografie i fórum pro výměnu názorů. Proto neváhejte, pište a diskutujte. Velmi uvítáme informace od pamětníků historie našeho klubu. Předem dík všem, kteří přispějí ke zkvalitňování webu. Doufáme, že stránky přinesou užitek nejen našim hráčům, ale i fotbalovým fanouškům třeba nejen našeho oddílu nebo i jiným návštěvníkům. Přejeme příjemné surfování.

Mládí do TJ Chrustenice

TJ Chrustenice by ráda omladila svoje řady. Klub na jaře roku 2011 připravil setkání sportuchtivých dětí na našem hřišti a vzhledem k pěknému zájmu vznikl fotbalový kroužek pro děti. Tréninky fotbalových mláďat se konají jak na hřišti v Chrustenicích, tak i v tělocvičně ZŠ Loděnice. V případě trvajícího zájmu je klub připraven přihlásit dětský tým do oficiálních soutěží. Vážení rodiče, prosíme nepřehlédněte možnost využít neustále zušlechťovaného areálu hřiště v naší obci ke sportovnímu vyžití vašich dítek.

Prosba na majitele dokumentů o TJ Chrustenice

TJ Chrustenice prosí touto cestou všechny majitele jakýchkoli dokumentů nebo fotografií z historie klubu o jejich zapůjčení. Veškeré poskytnuté materiály budou po okopírování v pořádku vráceny. Kopie dokumentů je plánováno použít pro výstavní účely. V případě zájmu prosíme kontaktujte kohokoli z klubu. TJCH předem děkuje všem za ochotu.