Sezóna 2011/2012

TJ Chrustenice se účastnila IV. A třídy v okrese Beroun. V podzimní části sezóny se vůbec nedařilo, Chrustenice byly v tabulce poslední se čtyřmi body. Ale první část jara byla o něčem jiném, TJCH neprohála v šesti mačích za sebou, co víc, pět z nich bylo vítězných. V těchto šesti zápasech fungovala skvěle defenziva, Chrustoš v nich dostal pouhé dva góly. Konec soutěže ovšem TJ Chrustenice zastihl v tradičních problémech s docházkou, poslední tři zápasy chybělo dost hráčů ze základu a to se projevilo i na výsledcích. Bohužel dvě vítězná utkání z úspěšného úvodu jara byly později kontumovány (výbor zapomněl prodloužit hostovací průkaz jednoho z hráčů) a oficiální tabulka soutěže se tak bude navěky tvářit pro Chrustenice nepříznivě.

Významější změny v areálu: Byla instalována ochranná síť za branku u kabin, byl pořízen velký válec, P. Penc sestrojil a sponzorsky věnoval lajnovačku na tekutou náplň, dětské hřiště v aerálu bylo již v plném provozu.

Celý tento fotbalový ročník pokračovaly fotbalové tréninky malých dětí. Probíhaly jak na chrustenickém hřišti, tak přes zimu i v tělocvičně ZŠ Loděnice. V době psaní tohoto reportu ze sezóny (3.6.), se ve výboru definitivně dořešuje přihláška do soutěže přípravek a pořízení potřebného vybavení pro účast v soutěži.

Výbor klubu: Jan Mužík, Miroslav Václavek, Roman Heies, Václav Šmíd, Miroslav Dvořák. Kontrolní a revizní komise: Martin Mencl, David Dvořák, Josef Špringl.

V soutěžních zápasech nastoupili: David Kůta, Robert Lhoták, Martin Patejdl, Miroslav Miška st., Daniel Ondračka, Josef Kaplan, Jindřich Heies, Dušan Vlčko, Miloslav Šmíd, Roman Pixa, Richard Špaček, David Dvořák, Petr Němec, Jan Mužík, Martin Slaboch, Martin Mencl, Miroslav Václavek, Josef Froněk, Roman Neliba, Josef Paták, Jan Nič, Tomáš Ondračka, Josef Špringl, Jiří Heies.

Trénovali: Václav Šmíd a Petr Penc, na lajně mával Roman Heies. (TT)

TJ Chrustenice 2012

Dole zleva: Němec, Špringl, D. Ondračka, Mužík, Paták, R. Heies. Stojící zleva: Penc, Neliba, Lhoták, Pixa, D. Dvořák, Špaček, V. Šmíd, Nič, Václavek

Děti TJ Chrustenice 2011