Sezóna 2012/2013

Hodnocení sezóny 2012/2013 se dá rozdělit do tří kategorií a to na fotbal dospělých, fotbal dětí a budovatelskou.

Fotbal dospělých: Nejhorší z kategorií. Mužský fotbal v Chrustenicích provází dlouhodobý úpadek. Již tradiční účastník IV. A třídy na berounském okrese tentokrát spadl až na dno. Stále se zlepšující zázemí a i kvalita hřiště se bohužel neprojevila na výsledcích. Bylo dosaženo čtyř vítězství (3x doma, 1x venku) a jedné remízy z osmnácti zápasů. Nepodařilo se najít ideální sestavu, posty se často měnily zejména pod vlivem aktuální účasti hráčů na zápasech. Trénování během sezóny bylo většinou na úrovni fotbálku (což také často ovlivnila účast) a ukázalo se, že to nestačí. Vzhledem k rozvoji fotbalového zázemí a brigádnickým hodinám stráveným na hřišti, které sbírají spíše nehráči, by si Chrustenice zasloužily větší fobalovou radost.

Mladší přípravka: Tento nově založený tým absolvoval svoji první soutěžní sezónu. V podzimní části nastupoval v silné skupině, víceméně se teprve seznamoval s fungováním soutěžních turnajů a podle očekávání nepostoupil do bojů o přeborníka okresu. Na jaře tedy tedy startoval ve skupině o 7.-11. místo okresu a zde narazil na rovnocennější protivníky. TJ Chrustenice ovládly dva turnaje z pěti, v této skupině skončily druhé a celkově tedy osmé v okresním přeboru mladších přípravek na berounsku. Vzhledem k tomu, že mládežnický tým byl v Chrustenicích obnoven po hodně dlouhé době, lze umístění v soutěži považovat za velmi pěkný úspěch a příslib. Proběhl další nábor dětí a nezbývá než doufat, že se mládežnický tým podaří v Chrustenicích udržet.

Zázemí: Nejvýznamnější akcí v uplynulém ročníku bylo vybudování zavlažování. Voda je od potoka ke hřišti dovedena pod zemí podél příjezdové cesty do třech šachet, na které se připojují přenosné rozstřikovače. Zavlažování je oficiálně povoleno povodím. Další věcí, na které se průběžně pracovalo, byla budova technického zázemí za klubovnou, ve které se bude nacházet dílna a uloženo nářadí a nástroje. Hřiště bylo ve vhodných chvílích válcováno pomocí vlastního stroje a válce. Pokračovaly i práce na rozvodu elektřiny, je plánováno osvětlení příjezdu. Na těchto činnostech se nejvíce podíleli členové P. Dostál, M. Mencl, M. Václavek, V. Šmíd, S. Jehlička. Na přelomu května a června 2013 zasáhly areál záplavy, voda z potoka proudila přes většinu areálu (na několika místech byl poškozen plot, příjezdová cesta byla vymleta), takže další budování bude muset nejdříve ustoupit úklidu a údržbě. (TT)

Výkonný výbor: Jan Mužík (předeseda), Miroslav Václavek (jednatel), Roman Heies (pokladník), Václav Šmíd a Pavel Dostál (členové VV)
Kontrolní a revizní komise: Martin Mencl, David Dvořák, Josef Špringl

Za muže TJCH nastupovali: David Kůta, Robert Lhoták, Miroslav Václavek, David Dvořák, Josef Froněk, Jindřich Heies, Stanislav Jehlička, Josef Kaplan, Pavel Križan, Martin Mencl, Jan Mužík, Roman Neliba, Petr Němec, Jan Nič, Daniel Ondračka, Tomáš Ondračka, Josef Paták, Roman Pixa, Miloslav Šmíd, Richard Špaček, Josef Špringl, Dušan Vlčko. Trénoval: Václav Šmíd, vedoucí mužstva: Tomáš Tancl, na lajně mával: Roman Heies.

Za ml. přípravku TJCH nastupovali: Dominik Edelman, Patrik Edelman, Vojtěch Konopáč, Jan Vaněk, Jiří Dvorský, Libor Bártík, Filip František Blanář, Dan Němec, Lukáš Kůsa, Adam Procházka, Alex Henderson, Denis Trnka, Jiří Šuran. Trénovali a fungování týmu zajišťovali: Miroslav Václavek, Roman Heies, Jan Mužík.

Výsledky a info ze zápasů lze najít v menu napravo.

Statistiky týmu dospělých za kalendářní rok 2012: Statistiky roku 2012 od R. Špačka.pdf (63797)