Mistráky - ml. přípravka

8.6.2013: OP - Turnaj mladších přípravek (skupina o 7.-11. místo) - Osek

Reportáž - Roman Heies:
Dvakrát odkládaný a vymodlený turnaj v Oseku se konečně mohl tuto sobotu uskutečnit. Naši kluci se na něm prezentovali výkony jak na houpačce.
Nejprve podařený výkon proti Cerhovicím (7:2). Nato prohraný zápas s Osekem (4:6), který byl určitě "hratelný" a tento zápas nás může mrzet ze všech nejvíc. Následovala exhibice proti Litni (9:1), ve které se blýskl zejména probuzený střelec Lukáš Kůsa devíti góly. Na závěr prohra (1:5) s tentokrát určitě lepšími Loďenicemi, které nás jasně přehráli a nic na tom nezmění ani celkem zbytečné debaty o našem neuznaném gólu.
Fotbalově to tentokrát nebylo úplně nejhorší, ale co mrzí je neschopnost našich hráčů přijmout sportovně porážku, pogratulovat soupeři a uznat, že tentokrát byl zkrátka lepší. Na tomhle musíme zapracovat, protože určitě nikdo z nás nechce aby náš tým získal po celém okrese pověst uhádaných uplakánků.
Jaro jsme zakončili na druhém místě naší skupiny, což znamená celkově osmé místo na okrese. Před začátkem jara by jsme tohle umístění brali všema deseti, ale po prvních dvou hvězdných turnajích byli očekávání větší. Celkově je určitě ale druhou půlku sezony třeba hodnotit kladně. Teď ještě trochu potrénovat a nabrat síly na novou sezonu. Určitě je na čem stavět.

Výsledky TJCH: TJ Chrustenice - Union Cerhovice 7:2, TJ Chrustenice - Slavoj Osek 4:6, TJ Chrustenice - Liteň/Z. Třebaň 9:1, TJ Chrustenice - AFK Loděnice 1:5
Sestava TJCH: Dominik Edelman, Patrik Edelman, Libor Bártík, Jan Vaněk, Vojta Konopáč, Adam Procházka, Denis Trnka, Jiří Šuran, Dan Němec, Lukáš Kůsa
Střelci TJCH: 13x Lukáš Kůsa, 5x Adam Procházka, 2x Libor Bártík, 1x Jiří Šuran
Pořadí turnaje: 1. Loděnice, 2. Osek, 3. TJ Chrustenice, 4. Cerhovice, 5. Liteň/Z. Třebaň


22.5.2013: OP - Turnaj mladších přípravek (skupina o 7.-11. místo) - Cerhovice

Reportáž - Roman Heies:
V netradičním dni a čase se odehrál turnaj přípravky v Cerhovicích. A tento termín (středa od 17:00) spolu s počasím výrazně ovlivnil i průběh turnaje. Pořadatelé se rozhodli hrát každé utkání pouze 1x15 minut a to určitě není správný přístup k žákovskému fotbalu.
Naše první utkání s Osekem (0:3) určitě dost ovlivnil náš neuznaný regulérní gól, ale i tak klukům v tomto zápase chyběl důraz a to hlavně v obraně.
To samé se dá říct i o druhém zápase proti domácím (1:3). Je k nepochopení, že tyto nepovedené zápasy odehrál ten samý tým, který úvodní dva turnaje s přehledem vyhrál.
Velká změna se stala opět v zápase proti Loděnicím (3:1). Je vidět že na ně nemáme problém s motivací. Vždyť jsme na jaře jediní kdo Loděnicím dokázal sebrat body.
Kluci naštěstí pokračovali na stejné vlně i proti Litni/Třebáni a dokázali zvítězit opět 3:1 a to i přes ošklivý zákrok na brankáře Dominika, který musel pro zranění odstoupit. Výsledkem je nakonec vcelku solidní 3.místo, které ten kdo viděl úvodní dva mače musí brát všemi deseti.
Opět jsme se přesvědčili, že fotbal hrát kluci umějí. Jinak by určitě pravidelně neporáželi favorita skupiny z Loděnic. Jen jim stále nejde dostat do podvědomí, že stejný výkon je třeba předvést i proti ostatním týmům. Tak snad na posledním turnaji v Oseku, který se hraje v neděli 2.6. od devíti hodin. A tam už se bude rozdělovat konečné pořadí sezóny. Zatím jsme sedmí, ale máme stejný bodový zisk jako osmé Loděnice. Takže určitě je ještě o co hrát.

Výsledky TJCH: TJ Chrustenice - Slavoj Osek 0:3, TJ Chrustenice - Union Cerhovice 1:3, TJ Chrustenice - AFK Loděnice 3:1, TJ Chrustenice - Liteň/Z. Třebaň 3:1
Sestava TJCH: Dominik Edelman, Patrik Edelman, Libor Bártík, Jiří Dvorský, Vojtěch Konopáč, Lukáš Kůsa, Alex Henderson, Adam Procházka, Jiří Šuran, Denis Trnka, Jan Vaněk, Dan Němec. Trenéři: Mirek Václavek, Roman Heies, J Mužík.
Střelci TJCH: 4x Adam Procházka, 3x Lukáš Kůsa
Pořadí turnaje: 1. Loděnice, 2. Osek, 3. TJ Chrustenice, 4. Cerhovice, 5. Liteň/Z. Třebaň

12.5.2013: OP - Turnaj mladších přípravek (skupina o 7.-11. místo) - Loděnice

Repotráž - Roman Heies:
Třetí díl jarních turnajů OP mladší přípravky o 7. až 11. místo nás zavedl k našim sousedům do Loděnic.
A je třeba říct si, že tentokrát se z naší strany jednalo o propadák. Nic nepomohlo, že trenéři po celý týden krotili nadšení a euforii z předešlých výsledků. Kluci přistupovali k začátkům zápasů laxně a pak už bylo pozdě obracet skóre. V hlavách se usídlilo přesvědčení, že důležitý zápas je pouze derby s Loděnicemi a zbytek se už nějak ukope.
Už první zápas proti Oseku napověděl, že tentokrát není s Chrustenicemi vše tak jak má být. Soupeř hrál oslaben o jednoho hráče a přesto jsme měli díky naší rozhárané hře problémy se prosadit (6:3).
Zápas s Cerhovicemi kluci vyloženě podcenili a nastoupili s vědomím, že se nemůže nic stát, když pak překvapeně zjistili, že prohrávají už nedokázali nastartovat k obratu (2:3).
Jediný světlý moment byl zápas s Loděnicemi. Tady kluci ukázali srdíčko a příkladnou bojovnost i plnění taktických pokynů (4:1).
Zatím nejhorší zápas jara sehráli kluci proti spojenému týmu Litně/Zadní Třebáně. Je s podivem, jak ti samí hráči, kteří předvedli proti Loděnicům vyspělý výkon najednou působili jako by se právě poprvé potkali. Nefungovalo prakticky nic hlavně však hra dozadu, kdy hráči se odmítali vracet a mockrát pouštěli soupeře do přečíslení (3:6).
Možná je na jednu stranu dobře, že přišla takováto facka v pravý čas. Snad si kluci uvědomí, že nesoupeříme jen s Loděnicemi, ale ve skupině jsou i další tři srovnatelně silné týmy.

Výsledky TJCH: TJ Chrustenice - Slavoj Osek 6:3, TJ Chrustenice - Union Cerhovice 2:3, TJ Chrustenice - AFK Loděnice 4:1, TJ Chrustenice - Liteň/Z. Třebaň 3:6
Sestava TJCH: Dominik Edelman, Patrik Edelman, Libor Bártík, Filip František Blanář, Jiří Dvorský, Vojtěch Konopáč, Lukáš Kůsa, Alex Henderson, Adam Procházka, Jiří Šuran, Denis Trnka, Jan Vaněk, Dan Němec. Trenéři: Mirek Václavek, Roman Heies.
Střelci TJCH: 12x Lukáš Kůsa, 2x Adam Procházka, 1x Libor Bártík
Pořadí turnaje: 1. Loděnice, 2. Cerhovice, 3. Liteň/Z. Třebaň, 4. TJ Chrustenice, 5. Osek

28.4.2013: OP - Turnaj mladších přípravek (skupina o 7.-11. místo) - Chrustenice

Reportáž - Mirek Václavek:
Druhé vítězství TJ Chrustenice na druhém turnaji mladších přípravek Okresního přeboru se může zdát jako potvrzení dominance našich hráčů, ale ... !!!
Začátek turnaje zastihl naše hráče stále v euforii a pocitu neporazitelnosti z minulého týdne. Nasazení, bojovnost a touha po vítězství zůstala asi na hřišti v Litni. Je pravdou, že ostatní týmy si na nás dávaly větší pozor, ale hráčská kvalita se rozhodně měla projevit a prosadit dříve.
První zápas s Osekem polovina hráčů zřejmě ještě prospala a jen velký kvalitativní rozdíl mezi mužstvy nám zajistil nepříliš přesvědčivou výhru.
V druhém zápase proti Cerhovicím, s výrazně mladším mančaftem, dostali příležitost i hráči, kteří začínají na lavičce a výsledkem byl bezbrankový stav po prvním poločase...
Nejtěžší a nejvyrovnanější byl zápas s Loděnicí, naši nebyli lepší a o výsledku rozhodla šťastná branka v samém závěru utkání.
V posledním zápase s Litní byla velká výhoda, že soupeř odehrál celý turnaj bez střídání pouze v šesti hráčích a naši hráči je přehráli bez větších problémů.
V turnaji se opět povrdilo, že naši kluci jsou schopni fotbalových akcí a když jim teče do bot i zodpovědných výkonů. Více než jindy jsme potřebovali výborný výkon brankáře Dominika. V obraně se nám stabilizovala čtveřice zodpovědných Honza, Vojta, Filip a Patrik. Tvorbu hry a často černou práci odváděli záložníci Libor, Adam, Jirka a Dan a v útoku dobře pracovali Lukáš, Denis a Alex.
Závěrem: umíme hrát dobrý fotbal, jen je potřeba více pracovat na tvorbě týmu. Věřím, že v dalších turnajích potvrdíme naše postavení a fotbal nám bude přinášet jen radost.

Výsledky TJCH: TJ Chrustenice - Slavoj Osek 6:3, TJ Chrustenice - Union Cerhovice 6:0, TJ Chrustenice - AFK Loděnice 5:4, TJ Chrustenice - Liteň/Z. Třebaň 9:3
Sestava TJCH: Dominik Edelman, Patrik Edelman, Vojtěch Konopáč, Jan Vaněk, Jiří Dvorský, Libor Bártík, Filip František Blanář, Dan Němec, Lukáš Kůsa, Adam Procházka, Alex Henderson, Denis Trnka. Trenéři: Mirek Václavek, Jan Mužík.
Střelci TJCH: 13x Lukáš Kůsa, 7x Adam Procházka, 3x Libor Bártík, 2x Vojta Konopáč, 1x Jirka Dvorský
Pořadí turnaje: 1. TJ Chrustenice, 2. Loděnice, 3. Osek, 4. Cerhovice, 5. Liteň/Z. Třebaň

 

20.4.2013: OP - Turnaj mladších přípravek (skupina o 7.-11. místo) - Liteň

Reportáž - Roman Heies:
První jarní turnaj OP mladších přípravek o 7. až 11. místo se hrál na hřišti v Litni. Za nevlídného počasí, kdy panovaly obavy, jestli se turnaj vůbec odehraje, sehráli naši mladíci vynikající zápasy.
Prvním soupeřem byl Osek, který se ukázal být velmi dobrým týmem a v turnaji nakonec obsadil třetí místo. Naši měli od začátku drobnou převahu, tahali za delší konec a soupeř se jen s námahou dotahoval. 5:3.
Zápas s Cerhovicemi dal vzpomenout na naše začátky. Soupeř hrající sympaticky a bojovně, neměl se svým věkovým průměrem proti chrustenické rozjeté mašině šanci a zápas chvílemi připomínal hru kočky s myší. Největší radost měli Cerhovičtí za vstřelení čestného úspěchu. 8:1.
Nejpreciznější výkon podali kluci proti Loděnicím. Nic nepodcenili a poctivou hrou na všech postech nedali dnes již tradičnímu soupeři šanci. Krásné kombinační akce i skvělé individuální výkony byly pastvou pro oči. 6:0.
V posledním zápase proti domácím na kluky dolehla tíha možného vítězství v turnaji. Znervózněli, nechali si utéct začátek a rychle prohrávali 0:2. Ještě v poločase jsme prohrávali 2:3, pak ale naši útočníci (hlavně Lukáš Kůsa) začali proměňovat do té doby nevyužívané tutovky. 7:3.
Po prvním turnaji je namístě určitě velká pochvala a gratulace. Zároveň se ale ukázalo, že o vítězství v turnaji mohou v klidu bojovat čtyři týmy. Takže zvlášť před domácím turnajem, kde bychom se chtěli dobře předvést, je třeba neusnout na vavřínech.

Výsledky TJCH: TJ Chrustenice - Slavoj Osek 5:3, TJ Chrustenice - Union Cerhovice 8:1, TJ Chrustenice - AFK Loděnice 6:0, TJ Chrustenice - Liteň/Z. Třebaň 7:3
Sestava TJCH: Dominik Edelman, Patrik Edelman, Lukáš Kůsa, Adam Procházka, Libor Bártík, Filip František Blanář, Jiří Dvorský, Dan Němec, Jiří Šuran, Alex Henderson, Jan Vaněk. Trenéři: Mirek Václavek, Roman Heies.
Střelci TJCH: 10x Adam Procházka, 10x Lukáš Kůsa, 4x Libor Bártík, 1x Dan Něměc, 1x Jirka Dvorský
Pořadí turnaje: 1. TJ Chrustenice, 2. Loděnice, 3. Osek, 4. Liteň/Z. Třebaň, 5. Cerhovice

 

21.10.2012: OP - Turnaj mladších přípravek - Rudná

Report z posledního podzimního turnaje napsal Roman Heies:
Hřiště v Rudné, které už na první pohled pamatuje lepší časy hostilo poslední turnaj přípravek podzimní části sezony. A našim hráčům se na něm příliš nedařilo. Nepotvrdili postupné zlepšování výkonů. Nejviditelnější to bylo hned v prvním utkání s Berounem (0:12), se kterým se nám na posledním turnaji celkem dařilo. Hra byla rozháraná a Chrustenští hráči působili dojmem jakoby v dlouhé pauze způsobené odložením turnaje zapomněli hrát fotbal. Proti Loděnicím už to bylo znatelně lepší, ale opakovat překvapení z posledního turnaje se nám nepodařilo (1:3). Je ale třeba říct, že kluky dost ovlivnilo odstoupení našeho gólmana v průběhu zápasu pro žaludeční nevolnost. Do posledního utkání se dal brankář již do pořádku, ale prohře (1:12) s tradičně výtečně hrajícím soupeřem nemohl zabránit. Útěchou může být vstřelený gól proti velkému favoritovi celého okresního přeboru. Jinak ale moc pozitiv tento turnaj nepřinesl. Čeká nás ještě spousta práce.
Sestava TJCH: D. Edelman, F.F. Blanář, A. Procházka, J. Vaněk, J. Šuran, J. Dvorský, L. Bártík, D. Němec, D. Trnka, L. Kůsa. Trenéři: M. Václavek, J. Mužík, R. Heies.
Pořadí v turnaji: Rudná, Beroun, Loděnice, Chrustenice

 

26.9. 2012: OP - Turnaj mladších přípravek - Beroun

Reportáž z dalšího turnaje OP napsal Roman Heies:
Třetí díl turnajového podzimu okresního přeboru přípravek se uskutečnil v Berouně na hřišti Českého Lva.
A je třeba říct, že tento turnaj nám přinesl velikou radost díky naší první výhře v soutěži a to v derby s Loděnicemi. Že bychom mohli udělat průlomový výsledek naznačil už první zápas s domácím Berounem, který naši kluci odehráli až na vyjímky velmi disciplinovaně, výborně drželi posty a plnili taktické pokyny. Favorita jsme přiváděli do úzkých a i když Beroun nakonec 4:2 zvítězil, byla jejich nervozita z průběhu utkání hmatatelná.
V zápase s Loděnicemi se ke všem už chváleným herním činostem přidala ještě velká bojovnost, touha po vítězství a morálka, to když kluci nezabalili zápas ani za stavu 0:3 a výsledek otočili na 4:3 v náš prospěch.
Po zápase proti Loděnicím zavládla mezi hráči velká euforie a i když se ji trenéři snažili krotit ze všech sil tak tým proti Rudné nastoupil s hlavou v oblacích a nekoncentrovaně. Výsledkem byla černá skvrnka na tomto turnaji a to hrozivý poločasový výsledek 0:10. Po přestávce a důrazné domluvě se hráči trochu zklidnili a dovolili nejlepšímu týmu naší skupiny již "jen" tři góly.
S turnajem celkově můžeme být spokojeni. Vadou na kráse je to,že naši kluci narozdíl od svých soupeřů neudrží plné soustředění po dobu celého zápasu. Na tom musíme ještě zapracovat. Jak se nám to povedlo bude na zvážení v neděli 7.10. na hřišti Rudné.
Sestava TJCH: D. Edelman, J. Šuran, D. Trnka, J. Vaněk, J. Dvorský, A. Procházka, L. Kůsa, L. Bártík, V. Konopáč, D. Němec, F. F. Blanář. Trenéři: M. Václavek, J. Mužík, R. Heies.
Pořadí v turnaji: Rudná, Beroun, Chrustenice, Loděnice

 

22.9. 2012: OP - Turnaj mladších přípravek - Chrustenice

Report z druhého podzimního turnaje OP mladších přípravek přichystal Míra Václavek:
V sobotu jsme odehráli náš druhý turnaj v soutěži okresního přeboru mladších přípravek, tentokrát na domácí půdě v Chrustenicích. Výkon týmu byl výrazně lepší než před týdnem v Loděnicích a to zejména kolektivní přístup hráčů. Velký posun nastal v podpoře hráčů na hřišti od hráčů připravených na střídání, oproti výtkám a výsměchu převládalo povzbuzování a vzájemné rady o řešení situacích na hřišti.
První zápas proti ČLU Beroun prověřil zejména naši nově sestavenou obranu, ale příjemným překvapením byla i velmi dobrá hra zálohy a útoku, kdy po zodpovědné hře dozadu bylo dostatek sil na nebezpečné útočné výpady. Jednu z útočných šancí se nám podařilo proměnit a výrazně se tím zvedla sebedůvěra hráčů a již tak bouřlivá podpora fanoušků.
Druhý zápas proti Loděnicím byl velmi vyrovnaný a ukázal sílu i slabiny našeho týmu. V průběhu zápasu si žádné družstvo nevytvořilo tlak a nebylo k vidění ani mnoho brankových příležitostí. Zkušenějšímu týmu z Loděnic se přesto povedlo dvakrát skórovat. Druhá branka padla 10 minut před koncem zápasu a pro většinu příznivců znamenala konec nadějí na dobrý výsledek. Naopak naši hráči ztratili zbytečný respekt a začali předvádět důraznou útočnou hru, která byla odměněna rychlým vyrovnáním. Škoda dvou zbytečných chyb v samotném závěru, díky kterým jsme přišli o možnost získat první mistrovský bod.
Poslední zápas proti suverénně nejlepšímu týmu z Rudné jsme zahájili s hráči, kteří nastupují většinou až v průběhu zápasu. Všichni předvedli, že zlepšení je opravdu záležitostí celého týmu a favorizovanému soupeři dlouho neumožnili vstřelit gól. V průběhu zápasu se přesto projevil velký rozdíl ve fotbalových kvalitách a nakonec jsme prohráli vyšším skóre. Potvrzením našeho dobrého výkonu bylo vstřelení dvou branek i v tomto zápase a několik dalších slibných šancí.
Největší pochvalou pro naše hráče můžou být také slova uznání od trenérů soupeřů, kteří potvrdili naše velké zlepšení.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří pomáhali při organizaci tohoto turnaje a umožnili tím našim hráčům užít si velmi povedený fotbalový den.
Sestava TJCH: D. Edelman, J. Šuran, D. Trnka, J. Vaněk, J. Dvorský, A. Procházka, L. Kůsa, L. Bártík, V. Konopáč, D. Němec. Trenéři: M. Václavek, J. Mužík, R. Heies.
Pořadí v turnaji: Rudná, Beroun, Loděnice, Chrustenice

 

15.9. 2012: OP - Turnaj mladších přípravek - hřiště Loděnice

V prvním oficiálním turnaji mladších přípravek (OP), který se konal v Loděnicích, zvítězili fotbalisté Rudné. Chrustenice obsadily čtvrté místo. Info z turnaje připravil Roman Heies:
Naše přípravka vyrazila na svůj první turnaj v Berounském okresním přeboru. A ikdyž očekávání nebyla veliká, protože teprve startujeme běh na dlouhou trať, je nutno říct, že i tak byl turnaj jistým zklamáním protože kluci neprodali co v nich je. Postupně jsme se střetli s ČLU Beroun, Loděnicemi a s Rudnou. Zápas se lvem se zpočátku nevyvíjel zle, ale postupem času jsme začali kupit chyby v obraně a byl z toho až nezasloužený debakl 0:13. To v zápase s Loděnicemi jsme naopak dojeli na neproměňování šancí, kterých bylo relativně dost a na absenci střelby ze střední vzdálenosti. Výsledek 1:7 (gól Kůsa) mrzí o to víc že jsme s tímto soupeřem sehráli v přípravě výsledkově lepší mače. Za zápas s Rudnou se na naše kluky snad ani nelze zlobit. Soupeř hrál úplně "jinou ligu" a drtil naše mužstvo perfektní kombinační hrou a přesnou i tvrdou střelbou. Na soupeře tohoto kalibru zkrátka ještě nemáme. Výsledek 0:18. Celkově turnaj ukázal, že na sobě musí kluci pod vedením trenérů zapracovat a to jak po fotbalové tak především po psychické stránce.
Sestava TJCH: D. Edelman, J. Šuran, F. F. Blanář, D. Trnka, J. Vaněk, J. Dvorský, A. Procházka, L. Kůsa, L. Bártík, V. Konopáč. Trenéři: M. Václavek, J. Mužík, R. Heies.
Pořadí v turnaji: Rudná, Beroun, Loděnice, Chrustenice

 

Vyhledávání

© 2009-2015 TJ Chrustenice. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode